Підписатись на розсилку:
Ми в соцмережах:
Про ТЦНовини
Ювелірний магазин розіграє прикраси на честь відкриття у ТЦ «ЗЛАТА ПЛАЗА»

У ТЦ «ЗЛАТА ПЛАЗА» 19 серпня, у суботу, відбудеться святкове відкриття магазину KSD Aurum.

Відвідувачі ТЦ «ЗЛАТА ПЛАЗА» зможуть взяти участь у розіграші подарунків, серед яких прикраси з діамантами, сертифікати та фірмові цукерки KSD Aurum. На честь відкриття, тільки 19-20 серпня, у ювелірному магазині діятимуть спеціальні знижки до -55%.

Святкова програма розпочнеться 19 серпня о 12:00 (перший поверх ТЦ «ЗЛАТА ПЛАЗА»).

Усі рівняни також можуть взяти участь у розіграші срібних сережок на офіційній сторінці бренду KSD Aurum  в Іnstagram (взяти участь та прочитати деталі акції можна тут www.instagram.com/p/BXzz). Поспішайте, бо переможця визначать 18 серпня!

KSD Aurum на ювелірному ринку вже більш, ніж 15 років, спочатку у складі великих ювелірних мереж, а з 2014 року був створений самостійній бренд KSD Aurum. Сьогодні під брендом KSD Aurum відкрито близько 50 магазинів по всій Україні і розвиток продовжується.

Ключова відмінність KSD Aurum - під одним брендом об'єдналися класичні, сучасні, дизайнерські вироби. Багато років компанія працює не з одним виробником, а з різними ювелірними фабриками і заводами України. Це дає можливість працювати з різними стилями і дизайнами ювелірних прикрас.

Опубліковано: 2017-08-18«
повернутися
Про ТЦ
10 фактів про ТЦ
Графік роботи
Новини
Технічні характеристики
Історія
3D-тур
Контакти
Підписка на розсилку